Met Dragon
Met Dragon
2024-05-06
Kvalitní kurz s bezva instruktorama. Vřele doporučuji.
Lukáš Capko
Lukáš Capko
2024-02-15
Zažil jsem víkendový kurz Indoor freedivingu s Radkem a Irinou a mohu potvrdit slova ostatních. Individuální profesionální přístup ke každému jedinci, spousta cenných rad a informací získaných dlouholetými osobními zkušenostmi. Trpělivost, vstřícnost a naprosto pohodová přátelská atmosféra kurzu, během něhož zjistíte, jak je vaše tělo úžasné. A že něco nejde hned? Vůbec nevadí. Máte alespoň prostor se zlepšovat a pracovat na sobě. Tuším, že to nebylo poslední setkání. Doporučuji všem, kdo se o freediving zajímají, chtěli ho zkusit nebo se chtějí posunout dále. Díky moc oběma.
Karel Meloun
Karel Meloun
2024-01-30
Kurz byl super splnil mé očekáváni. Všem doporučuji přístup instruktora profesionální. Díky
Milan 12
Milan 12
2024-01-30
Super kurz, se super lidmi.. Kde si posuneš svoje limity🐬👍
Lukáš Hubálek
Lukáš Hubálek
2024-01-29
Kurzy probíhají v přátelské atmosféře, skvělí trpěliví lektoři, kteří jsou mistry ve svém oboru. Za mě vše perfektní, doporučuji po všech stránkách. 👍
Radka Šmrhová
Radka Šmrhová
2024-01-29
Radim Šmrha: Radek mě provedl od bazénu až k LEVEL III. Nikdy jsem neměl pocit, že by se mi nechtěl věnovat nebo něco opomenul. Naopak, vždy maximální podpora, na vodě pocit bezpečí. Kurzy perfektně přiravené. Profesionál každým coulem. K tomu super člověk s pochopením a empatií. Vždy jsem odjížděl s uspokojením nad stráveným časem a dosaženými výsledky. Doporučuji.
Anastasiia Hodlevska
Anastasiia Hodlevska
2024-01-28
Jsem velmi ráda, že jsem poznala Radka a Irinu. A to, že mě uvedli do života freedivengu. Jsou to skvělý učitelé, společně vytvářejí kurz plný radosti a znalostí. Doporučuji je všem, kteří hledají mimořádný zážitek při učení freedivingu. Moc Vám děkuji:)
Zbynek Zajic
Zbynek Zajic
2024-01-27
S Radkem a Irinou jsem absolvoval 2 kurzy a naprostá spokojenost. Výborný přístup a hlavně trpělivost. Pokud něco nejde, vždy se snaží najít příčinu, problém vyřešit a poradit. Jejich kurzy rozhodně můžu jen doporučit!
Roman Lachman
Roman Lachman
2024-01-26
Můj první freedivingový kurz u Radka a Irišky byl spíše ze zvědavosti a díky přístupu k výuce a obrovským zkušenostem ve mě oba zapálili freediverský plamen, který se vymyká kontrole :D Všem moc doporučuji. Prostě TOP
Luboš Malý
Luboš Malý
2024-01-25
Fajn parta, fajn vedení na pohodu .....a přitom motivace pro dlouhou kyslíkovou dietu:), takže můžu jen doporučit Luboš M.