Nová doména, nový web

S radostí vám oznamujeme velkou změnu – přesunuli jsme se na novou doménu a při této příležitosti jsme vytvořili úplně nový web. Po důkladné úvaze a analýze jsme došli k závěru, že je pro nás nejlepší aktualizovat náš web, aby lépe odpovídal našim potřebám a potřebám našich studentů.

novy web domena

Proč jsme se rozhodli pro tuto změnu?

Rozhodnutí přejít na novou doménu, Silent Touch, a vytvořit nový web bylo podpořeno několika důvody. Prvním a nejdůležitějším důvodem byla potřeba zjednodušit jméno a logo Silent Touch. Původní název “Silent Touch – apnea4all” byl dlouhý a zdlouhavý, a tak přišlo logické rozhodnutí ho zkrátit na jednodušeji zapamatovatelné “Silent Touch”. Věříme, že tato změna přinese lepší identifikaci a snazší zapamatování naší značky.

Druhým důvodem byla analýza našich návštěv na původním webu. Zjistili jsme, že klíčovým slovem s nejvyšším provozem bylo právě “Silent Touch”, což je také název naší školy. Toto nás přimělo k tomu, abychom přehodnotili náš online prostor a zaměřili se na toto klíčové slovo.

Co přináší nový web?

Nový web na doméně Silent Touch přináší nejen novou adresu, ale také řadu vylepšení a nových funkcí. Nejdůležitější novinkou je zavedení členské zóny, která poskytuje našim studentům přístup k exkluzivnímu materiálu a zdrojům. Tato členská zóna obsahuje širokou škálu materiálů, které pomáhají našim studentům rozvíjet své dovednosti a znalosti v oblasti freedivingu.

Kromě toho jsme rozšířili naši nabídku o nový merchandising. Nyní si můžete zakoupit trička a mikiny s motivy freedivingu, které jsou nejen stylové, ale také vám umožní vyjádřit svou příslušnost k našmu krásnému sportu.

Co můžete očekávat v budoucnosti?

Naše práce na novém webu nekončí zde. Plánujeme nadále rozšiřovat obsah naší členské zóny a přinášet vám stále nové a zajímavé materiály. Rovněž budeme průběžně aktualizovat naši nabídku merchandisingu, abychom vám mohli nabídnout ještě větší výběr stylů a designů.

Prozkoumejte náš nový web!

Srdečně vás zveme k prozkoumání našeho nového webu na doméně Silent Touch. Připojte se k naší komunitě freedivingu a objevte svět pod hladinou s námi!

Pokud máte jakékoliv dotazy nebo připomínky ohledně naší nové domény a webu, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás!

S přátelským pozdravem,

Radek a Irina